Wybór podkolanówek na przedszkolne przedstawienie

Okres, gdy dziecko jest w przedszkolu jest dla niego bardzo ważne, ma silny wpływ na kształtowanie się jego późniejszego charakteru. Moja córka była zachwycona, kiedy jej przedszkolanka powiedziała, że razem ze swoją przyjaciółką Zosią zagrają główne role w przedstawieniu. 

Hurtownia podkolanówek to raj dla małych aktorek 

podkolanówki dziecięce bawełnianePrzedszkolanka podczas zajęć bardzo szczegółowo nakreśliła dziewczynkom jakie role będą pełniły i były tym zachwycone. Rodzice o przedstawieniu dowiedzieli się z zebrania. Kiedy razem z mamą Zosi dowiedziałyśmy się, że nasze małe gwiazdy będą występować wiedziałam, że czeka nas spore wyzwanie. Nie tylko nauczyć je tekstu, ale również znaleźć odpowiedni strój. Chociaż mama Zosi jest krawcową bardzo mocno zaangażowała się w tworzenie strojów. Ja natomiast miałam wybrać podkolanówki dziecięce bawełniane do sukienek. Wiedziałam, że to będzie wyzwanie bowiem pani w przedszkolu powiedziała aby zaszaleć z kolorami. Chciałam zdecydować się na klasykę. Biel, beż może delikatny róż. Jednak okazało się, że nasze aktorki miały już pomysł i w ogóle nie chciały słuchać o mojej wizji. Stwierdziłam, że najlepiej będzie gdy udam się z nimi do pobliskiej hurtowni podkolanówek i tam wybiorą to co będą chciały. Zdecydowały się na to, że będą miały dwie różne, aby było jeszcze bardziej kolorowo a w drugiej części przedstawienia najzwyczajniej w świecie się przebiorą. Pani przedszkolanka zgodziła się na to, więc do drugiej części przedstawienia dziewczynki miały kolorowe podkolanówki z biedronkami i żabkami.

Rodzice byli zachwyceni, pani zadowolona a my z mamą Zosi niezwykle wzruszone bowiem dziewczynki cieszyły się zarówno z uszytych strojów jak i kolorowych podkolanówek. Co więcej w ogóle teraz nie chcą chodzić w spodniach. 

Opublikowany w Moda