Tania pożyczka online

W dzisiejszych czasach wiele osób żyje ponad stan, zaciąga kredyty, których nie może spłacić, tworząc w ten sposób zamknięte koło długów. Banki mają bardzo restrykcyjne zasady udzielania kredytów, dlatego nie każdy może je otrzymać. 

Kto udziela pożyczek online? 

pożyczka online 24hBanki w naszym kraju mają gwarancję Funduszu Bankowego, który gwarantuje ich wypłacalność. Jednak, aby uzyskać w nich kredyt, lub pożyczkę, trzeba spełniać szereg wymagań, które dla niektórych klientów są zbyt wygórowane. Przede wszystkim trzeba mieć stałą pracę, odpowiednio wysokie zarobki i uzyskać zdolność kredytową. Alternatywą dla banków, są instytucje pozabankowe, które zajmują się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek gotówkowych. Dla wielu klientów jest to jedyna szansa na otrzymanie dodatkowych środków. Popularna pożyczka online 24h jest dostępna za pośrednictwem strony internetowej, na której wypełnia się odpowiedni wniosek, podaje wszystkie niezbędne dane i czeka na automatyczną weryfikację. Oczywiście też trzeba spełnić pewne warunki, ale nie są one aż tak zaostrzona jak w bankach. Wiele takich instytucji sprawdza czy dany klient nie widnieje w systemie Biurowej Informacji Kredytowej, Biurowej Informacji Gospodarczej, lub w zbiorze danych pożyczkodawcy. Według własnych zasad ustala zdolność kredytową i w ciągu kilku minut wydaje decyzję dotyczącą pożyczki. Jeżeli cały proces weryfikacji i oceny przebiegnie poprawnie, to w ciągu dwudziestu czterech godzin pożyczka wpływa na podane konto. Są to najczęściej pożyczki na kilkadziesiąt dni. 

Przy pierwszym skorzystaniu z oferty, wiele instytucji pozabankowych udziela pożyczki bez dodatkowych opłat, ale każda kolejna będzie miała je doliczone. Przez internet każdy, kto jest obywatelem Polski i posiada numer PESEL może się ubiegać o pożyczkę.