Stylowe okna i drzwi drewniane w dużym domu

Mieszkam w dość dużym domu. Ma on bardzo ładną strukturę. Nie jest zbytnio prosty. Dzięki temu jeszcze lepiej wygląda. Do takiego domu postanowiłam nie wstawiać okien plastikowych. Mogły by one nie pasować do całego wyglądu domu. Dlatego postawiłam na proste okna drewniane do tego drzwi też wykonane z drewna. Dzięki temu dom ma swój charakter.

Drewniane okna w domu

stylowe okna i drzwi drewnianeElewacja w moim domu jest biała, a dach ma kolor jasnego brązu. Z daleka można było by powiedzieć, że ma kolor pomarańczowy. Ale to tylko złudzenie. To na pewno kolor brązowy. Dlatego też moje okna drewniane mają ciemną oprawę. To jest mocny brąz. dlatego one z daleka bardzo rzucają się w oczy. Co więcej to nie są okna pełne, to znaczy nie maja ramy tylko i wyłącznie wokół okna, ale po środku też. Z kolei drzwi mam takie duże i też drewniane, ale tutaj już wybrałam o jasnym kolorze i tak one są w głębi, więc ciemny kolor mógł by nie pasować. Uważam, że takie stylowe okna i drzwi drewniane są lepsze od tych plastikowych. Takie jest moje zdanie. Zwłaszcza w takich starych domach powinny być te drewniane okna. Wtedy dom bardzo dobrze wygląda i wszystko kolorystycznie pasuje do siebie. Ja do swojego domu zamawiałam okna. miałam je robione na zamówienie. Dlatego mogłam swobodnie sama stworzyć projekt wyglądu okien. Nie dość, że są to drewniane okna, to na zewnątrz mają taką dodatkową ramę przez to okna wydają się na większe i pełniejsze. Myślałam jeszcze o takich żaluzjach zewnętrznych na oknach. Ale są też takie drewniane, które się otwierają  na oścież i zamykają. Tylko nie za bardzo wiem jak się one nazywają, bo chyba nie żaluzje. Muszę sobie to sprawdzić. Może będą pasować, zobaczę jeszcze. Co do drzwi, to poszłam do sklepu i kupiłam tam jakie mieli, które mi się spodobały i były idealne rozmiarowo.

W swoim domu mam okna i drzwi drewniane. Poprzez swój wygląd można powiedzieć, że są dość stylowe i bardzo pasują do całego wyglądu domu. Okna drewniane są bardzo ładne i w dodatku nie przepuszczają powietrza, są szczelne. Drzwi też mam takie masywne i wykonane z drewna. Są one dość grube.