Skorzystałem z promocji kostki brukowej

W mojej firmie były wykonywane wszelkie prace budowlane. Zawsze brałem udział we wszystkich przetargach nawet jak miałem świadomość, że szanse są nikłe. Ostatni trafił mi się świetny przetarg, który wygrałem i wiadomość ta była dla mnie cudowna.

Zakup kostki brukowej w promocyjnej cenie

kostka brukowa mazowieckieKiedy pojechałem po materiały budowlane do hurtowni, w której zaopatrywałem się od lat to zauważyłem, że w promocji była kostka brukowa mazowieckie i zainteresowałem się tym. Co prawda przy bieżącym zleceniu nie była mi ona potrzebna, ale szykowała się na dniach dodatkowa fucha, przy której taka kostka brukowa była niezbędna. Nie miałem pojęcia jakaś ilość była mi potrzebna, bo nie miałem szczegółowych informacji, ale cena była tak atrakcyjna, że zdecydowałem się wziąć większy zapas. W przyszłości i tak kostkę brukową zamierzałem wykorzystać i to była niesamowita okazja. Nie tylko mnie zainteresował ten produkt w tak niskiej cenie, ponieważ wielu innych przedsiębiorców także kupowało tę kostkę brukową. Uznałem, że nie ma się co czaić i od razu poprosiłem sprzedawcę o zarezerwowanie ilości, którą sobie zaplanowałem. Podjechałem samochodem od strony magazynu, gdzie pracownicy hurtowni pakowali mi kostkę brukową. Ja w tym czasie poszedłem kupić resztę niezbędnych rzeczy. Na koniec poprosiłem o fakturę i zapłaciłem za wszystko. Wyszło bardzo tanio i miałem świadomość, że to przez promocyjną cenę kostki brukowej. Okazało się również że przy zakupie większej ilości przewidywana cena była jeszcze niższa.

Na dodatkową fuchę zabrałem chłopaków, którzy mieli doświadczenie w układaniu kostki brukowej. Dzięki temu w ciągu jednego terminu wykonaliśmy dwa zlecenia i całkiem nieźle moja firma na tym zarobiła, ponieważ wyrobiłem się w wyznaczonym terminie.