Rewelacyjna jakość placu zabaw

Kiedy wybieramy przedszkole dla naszego dziecka, warto zorientować się w wielu kwestiach. Jedną z tych kwestii jest oczywiście to, czy placówka posiada plac zabaw oraz czy jest on bezpieczny. Ostatnio w przedszkolu do którego zapisałam swoją córkę powstał nowoczesny i doskonały plac zabaw.

Doskonałe place zabaw w przedszkolach

plac zabaw - producentPomimo tego, że pracuję w domu postanowiłam wysłać swoje dziecko do przedszkola. Uważam, że dzięki takiemu rozwiązaniu nabędzie ono cech ekstrawertycznych i w przyszłości łatwiej będzie nawiązywać kontakty z innymi ludźmi. W moim mieście powstało niedawno przedszkole ze świetną kadrą pedagogiczną, jednak plac zabaw przy przedszkolu miał dopiero powstawać. Sądziłam jednak, że skoro jest to przedszkole na tak wysokim poziomie to z pewnością i przyszłe miejsce do zabaw na świeżym powietrzu również będzie najlepszej jakości. Nie myliłam się i zgodnie z obietnicami przedszkola już wkrótce powstał tam wspaniały plac zabaw – producent naprawdę się postarał i kiedy odbyło się otwarcie placu rozrywki dla najmłodszych i wreszcie ujrzałam go w całości, byłam naprawdę pod ogromnym wrażeniem. Plac zabaw był specjalnie dostosowany dla małych dzieci i wyglądał w pełni bezpiecznie. Nawet zjeżdżalnie były ustawione w zacienionych miejscach po to, aby za dnia nie nagrzewały się zbytnio. Plac posiadał mnóstwo najróżniejszych huśtawek, miejsc wspinaczkowych, zjeżdżalni, a także piaskownic, a nawet plac do gry w piłkę razem z bramkami! Wszystkie elementy były także rozmieszczone w taki sposób, aby całość tworzyła swoisty tor przeszkód.

Jestem naprawdę bardzo podekscytowana faktem, że moje dziecko będzie chodziło do tak wspaniałego przedszkola, a co dziennie odbierając córkę z przedszkola sama mam ochotę na ponów być dzieckiem i móc pobawić się na takim placu. Zresztą, córka również jest bardzo szczęśliwa z powodu nowego placu zabaw i choć na początku chodziła do przedszkola niechętnie, tak teraz sama zrywa się z łóżka nad ranem!