Jakie są najlepsze fotele do komputera?

Mój syn odziedziczył miłość do gier komputerowych po swoim tacie. Ostatnio jednak spędza więcej czasu przed komputerem ponieważ zafascynowało go także programowanie. Postanowiłam zatem zadbać o jego plecy i kupić mu odpowiedni fotel do komputera.

Wygodne fotele gamingowe

profilowany wygodny fotel dla graczaWiem, jak ciężko facetów odciągnąć od grania dlatego staram się nie stać nad głową mojego dziecka i co pięć minut kazać mu wyłączyć komputer. Zresztą nie muszę tego robić ponieważ mój syn jest również zapalonym fanem siatkówki i codziennie chodzi na treningi, więc ma zapewnioną odpowiednią dawkę ruchu dla swojego wieku. Jednakże po nauce i między treningami syn lubi dużo siedzieć przed komputerem, a ostatnio ten czas się wydłużył przez jego zafascynowanie programowaniem. Wiem, że taką chce obrać w przyszłości ścieżkę kariery dlatego pozwalam mu bawić się tym przed komputerem długimi godzinami. Syn jednak od pewnego czasu zaczął narzekać na ból pleców, na co od razu zareagowałam. Zaproponowałam mu zakup lepszej jakości fotela do komputera na co mój syn chętnie przystał. W sieci znaleźliśmy mnóstwo nowoczesnych foteli przeznaczonych dla profesjonalnych graczy, którzy spędzają nie godziny, lecz najczęściej całe dnie na graniu, więc muszą mieć zapewniony najlepszej jakości profilowany wygodny fotel dla gracza i właśnie taki fotel znaleźliśmy w jednym ze sklepów internetowych. Sam fotel poza tym, że był profilowany posiadał również specjalne poduszki zwiększające komfort siedzenia. Poza tym ma możliwość regulacji nie tylko wysokości samego siedzenia, ale również odchylenia fotela, co okazało się bardzo wygodną funkcją dla mojego syna.

Odkąd mój syn ma nowy fotel przestał narzekać na ból pleców, a ja wchodząc do jego pokoju zauważyłam, że zawsze siedzi wyprostowany zachowując odpowiednią postawę sylwetki, jaką nie są w stanie zapewnić zwyczajne fotele komputerowe. Wiem, że to była najlepsza inwestycja nie tylko w wygodę, ale przede wszystkim zdrowie mojego syna.