Dystrybutor ekonomicznego i wydajnego płynu do spryskiwaczy

Wielu użytkowników samochodów, zapomina, że warto korzystać zamiennie z różnych płynów do spryskiwaczy. W zależności od pory roku, płyn ma inne właściwości. Latem nie potrzebujemy płynu odpornego na niskie temperatury i znacznie częściej zdarzają się zakurzone niż zamarznięte szyby. W dystrybutorach dedykowanych dla myjni samochodowych, znajdują się opcje płynu zimowego i letniego.

Podwójna funkcja dystrybutora płynów do spryskiwaczy

dystrybutor płynu do spryskiwaczyKażdy kierowca, który o różnych porach roku korzysta z oferty myjni komercyjnej, chce mieć pewność, że jego auto i każdy element, będzie porządnie wymyty. Warto wyposażyć myjnię w dystrybutor płynu do spryskiwaczy, który posiada możliwość dozowania dwóch rodzajów płynu: letniego i zimowego. Producent dystrybutora wychodzi w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom klientów i chce zapewnić konkurencyjność myjnią. Zadowolony klient, to taki, który z chęcią często wraca do myjni. Dzięki dwu-funkcyjnym dystrybutorom płynów do spryskiwaczy, mamy gwarancję, że klient będzie zadowolony. Urządzenie jest pojemne (200 L płynu w zbiorniku, z opcją dodatkowego rozszerzenia pojemności). Wykonane jest ze stali nierdzewnej, co idealnie sprawdza się podczas zmiennych warunków pogodowych i przy stałym kontakcie z wodą oraz chemią do czyszczenia aut. Taki nowoczesny dystrybutor ma jasny wyświetlacz i poręczny wrzutnik monet. Dystrybuuje odpowiednią ilość płynu za pomocą długiego węża i wygodnej w użyciu lancy.

Dobry dystrybutor płynu do spryskiwaczy, posiada opcję dozowania płynu zimowego i letniego. Jest nowoczesny i wyjątkowo solidny, dzięki czemu możemy użytkować go przez długi czas a inwestycja w ten specjalistyczny sprzęt, szybko zwróci się, dzięki nowym klientom, którzy poszukują takich właśnie dystrybutorów na myjniach.