Czym jest Duolife Formula Boreliss Pro?

 

Nie ma co ukrywać – nawet spacer w lesie ani po parku nie jest bezpieczny bez użycia odpowiednich środków zapobiegawczych. Bowiem w naszym kraju, kleszcze rozprzestrzeniły się, a miejscem ich siedlisk są najczęściej tereny zielone. 

Skuteczny środek przeciw kleszczom Borelisspro

duolife medical formula borelissproFirma Duolife specjalizuje się w produktach, jakie nie są dostępne u innych producentów. Nie inaczej jest w przypadku Medical Formula Borelisspro. To środek, który działa wszechstronnie, chroni, zapobiega, a także łagodzi skutki urządzeń kleszczy. Duolife Medical Formula Borelisspro jest dostępna w formie łatwych do przełknięcia kapsułek. Zatem działa na nas od środka, bez konieczności smarowania się tłustymi i specyficznie pachnącymi kremami i zelami przeciwkleszczowymi. Składniki zawarte w Borelisspro nie tylko chronią przed kleszczami, ale również wspierają pracę serca, pozwalają utrzymać cholesterol na optymalnym poziomie, a także przyczyniają się do zachowania właściwej kondycji kości i stawów. Borelisspro od Duolife to koszt nieco ponad siedemdziesięciu złotych za jedno opakowanie, zawierające sześćdziesiąt kapsułek. Dawkowanie to jedna-dwie kapsułki dziennie, zatem łatwo obliczyć, ze jedno opakowanie starczy nam na trzydzieści. To środek, który profilaktycznie chroni nas przed boreliozą, której nosicielem jest spora część tych pajęczaków. W jej przypadku zdecydowanie lepiej jest zapobiegać niż borykać się z jej skutkami całe lata. A trzeba mieć na uwadze, że na tą chorobę, współczesna medycyna, nie znalazła jeszcze panaceum.

Produkty od Duolife są sprawdzone i uznane, a ich skuteczność została potwierdzona niezliczoną ilością niezależnych badań. Borelisspro, to środek, który może nie tylko ochronić nas przed ukąszeniem kleszcza, ale również zneutralizować jego niepożądane działanie.